Vaše on-line dotazy

Mnou uvedené reakce na dotazy jsou jen ty pod jménem "MUDr. Hanáková T."

Otázky a odpovědi

Datum 02.05.2016

Vložil Marie

Titulek Atypická hyperplazie

Odpovědět

Vážená paní doktorko,
po hysteroskopii 4 polypu v děloze mám nález histologického vyšetření:hyparplazie glandulázŕní atypická. V dostupné literatuře jsem vyčetla, že je to následkem dlouhodobé dominance estrogenu, chtěla jsem se Vás zeptat jak je možné zjistit výši estrogenu?
Také jsem zjistila, že hyperplázie bývají předrakovinným stavem, chtěla jsem se zeptat za jak dlouho po zákroku se může tento stav přehoupnout v rakovinotvorný. Je mi 45 let a neužívala jsem HA, nejsem obézní a každý den se snažím hýbat, nemám žádné komplikace, zatím. Děkuji za odpověď.

Datum 25.02.2016

Vložil Radka

Titulek zamlklé těhotenství

Odpovědět

Dobrý den,
mám jednu otázku. 2. února mi doktor oznámil, že jsem prodělala zamlklé těhotenství. Rozhodla jsem se pro přírozenou cestu (čekání než plod odejde sám). 14. února plod ze mě odešel samovolně s dalšími krvavými cucky. Nicméně do dnes jsem nedostala menstruaci. Je to v pořádku?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Datum 23.02.2016

Vložil dana

Titulek antikoncepce

Odpovědět

Dobrý den jsou to 3 dny co jsem začal a brát antikoncepci a peijde mi že mám menší průjem je to špatně? A také zda antikoncepce i přes to funguje tak jak má?děkuji

Datum 15.08.2015

Vložil Jana 33

Titulek Metoda Ludmily Mojžíšové

Odpovědět

Dobrý den,
navštěvuji s partnerem kliniku,kde nám pomáhají k vytouženému miminku.Chtěla jsem se zeptat zda nevedete kurzy cvičení paní Mojžíšové nebo nejsou li někde v okolí Hranic?
Děkuji a přeji pěkný den.

Datum 03.08.2015

Vložil lena

Titulek lena

Odpovědět

Jak vysvétlit retardované dívce menstruaci .dekuji za odpovéd'

Datum 28.07.2015

Vložil Barbora

Titulek Krvaceni

Odpovědět

Dobry den. dostala jsem normalne menses, jenze uz treti den silne krvacim. nevite cim to muze byt? Vždy mam jen jeden den silnou menstruaci. Dekuji za odpověď.

Datum 05.05.2015

Vložil dafne

Titulek panenská blána

Odpovědět

ahoj jsem dafne přátelé mi říkají daf a obracím se na vás s prozbou je mi 13 a kamarádka nina masturbuje od 7 let a říkala že to musím skusit no a asi mám protrhlou panenskou blánu a ještě jsem nedostala menstruaci dostanu ji i když mám protrhlou panenskou blánu ??? prosím odpovězte co nejdříve děkuji daf

Datum 28.04.2015

Vložil Anna

Titulek Menstruace

Odpovědět

Dobrý den,jsem 6 týdnů po kyretáži-zamlklé těh. a doposud se nedostavila menstruace. Před týdnem jsem dostala inj.Agolutinu a stále nic....Děkuji

Datum 07.04.2015

Vložil Veronika

Titulek druha menstrauce

Odpovědět

dobrý den můj dotaz zní jsem 6 měsíců po porodu 28.2.2015 mi přišla má první menstruace po porodu trvala 9 dni a teď nic .. deset dnu zpoždění ... podle testu těhotná nejsem mám jich udělaných 4 a poslední dnes dělány .. dr.. má dovolenou... zatím hledám všude možně informace než si zajdu na gynekologii .. děkuji ...

Datum 27.03.2015

Vložil Pavla

Titulek tehotenstvi po častečne sterilizaci

Odpovědět

Dobrý den, chtěla jsem se zeptatminulí rok 27.12.2013 jsem sla rodit císařskym řezem zduvodu ze uz jsem rodila dvakrat cisařem a pritomhle třetim mi rovnou delali castecnou sterilizaci a tak jsem se chtela zeptat jestli je mozne i kdyz mam sterilizaci jestli mohu znova otehotnet a jestli ma vliv na to ze od porodu kazdy mesic pribiram 1kg ale pritom cvicima chodim do fitka a jim normalne? dekuji za odpoved .