Ordinace - aneb jak to u nás vypadá

Vchod do budovy se nachází na náměstí, v historickém domě č. 18, který byl kdysi zájezdním hostincem, přímo vedle vchodu do Sazky.                                                                                                                    

Vchod do ordinace se nachází v I. patře této historické budovy. pískovcové schdy byly zachovány v původním stavu a celý dům dýchá hïstorickou romantikou.              

 

 Z chodby se dostanete do malé, půvabné čekárny s pohodlnými křesílky a s LCD televizorem pro příjemné čekání.

  

 

 

 

 

 

 

 

 Z čekárny jste pozváni sestřičkou do jejího království:

 

Od sestřičky se dostanete do ordinace lékaře, která je sice malá, ale určitě poskytuje dostatek soukromí.

Vedle základního vybavení má naše ordinace současně kardiotokograf a ultrazvukový přístroj, takže naše pacientky mají ušetřený čas chození třeba do nemocnice k podobným vyšetřením. Ultrazvuk je umístěn v samostatné místnosti pro naprosté soukromí klientek. Můžete na vyšetření přijít klidně i s budoucím tatínkem.

Kardiotokograf umožňuje péči o maminky až do 39. týdne těhotenství.

KOUPILI JSME PRO VÁS NOVÝ PŘÍSTROJ!  V dubnu 2009 jsme zakoupili přístroj na zjištění okiltního ( skrytého ) krvácení ve stolici, který provádíme u žen od 55 let věku vždy při preventivní prohlídce. Snaha zjistit zavčas onemocnění střeva považuji  za velmi důležité a vy dnes máte i u nás tuto možnost.set FOB pro Quikread

Přístroj na FOB test

+

Přístroj k určení CRP = zánětlivého procesu v těle, tento přístroj současně umožní vyšetření celkového proteinu, bílkoviny, která je obrazem zánětlivého procesu kdekoli v organizmu. Nahrazuje tak zdlouhavé vyšetření sedimentace. Výsledek víme za pouhé 2 minuty.